قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وبسایت بازرگانی نوروزی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی بازرگانی نوروزی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت ما هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط ما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این شرکت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این وبسایت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، در کنار کلیه توافق‏‌های وبسایت محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت کارآفرینان پیشتاز اشتبین (بازرگانی نوروزی) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبسایت ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت بازرگانی نوروزی (این وبسایت) اقدام کند.
از آنجا که این شرکت یک وب‌سایت خرده‌فروشی و عمده فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری سفارشات خرد یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
همچنین همکار یا مشتریان خرید عمده با کسب تایید از مسئولین سایت شرکت و رعایت کلیه قوانین حاکم و موجود در سایت و حفظ حقوق و منافع شرکت اقدام به ثبت سفارش و استفاده از مطالب با ذکر منبع مینمایند . 

تعریف فروشنده (شرکت یا وبسایت) و شرایط فروش

گروه بازرگانی نوروزی زیر مجموعه شرکت کارآفرینان پیشتاز اشتبین با مسئولیت محدود مالک وب سایت می باشد و از این پس به عنوان فروشنده تلقی و معرفی میگردد.


- خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواستخود را نهایی ، تسویه و ثبت کنند. پس از آن مدت مسئولیت تغییر در موجودی یا قیمت کالا به عهده خریدار است . 
- منظور از روز کاری، روزهای غیر تعطیل میباشند.
- در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و شرکت تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف 24 ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.
- به کالاهای شرکت برای همکاران و خریداران عمده یا تخفیف همکار تعلق می‌گیرد و یا قیمت همکار نمایش داده میشود .
- خدمات پس ‌از‌ فروش شرکت تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن یا تعویض کالا را می‌پذیرد که بسته بندی اولیه مرسوله معدوم و آسیب دیده نشده باشد. با توجه به اینکه درخواست تعویض یا عودت میبایست نهایتا ظرف مدت 48 ساعت به اطلاع شرکت رسیده باشد و طبیعتا پس از آن پذیرفته نخواهد شد و مشتری حق اعتراض را از خود سلب مینماید . 
- شرایط فروش به همکاران یا خریداران عمده ، اعم از میزان فروش ، قیمت و تخفیفات فروش ، شرایط تسویه و اعتبارسنجی صرفا به صورت حضوری یا تلفنی میبایست به تایید شرکت برسد . این مورد تنها مختص همکاران جدید یا همکارانی است که بیش از 3 ماه است تداوم همکاری یا سفارش جدید نداشته اند ، میباشد . 
- لطفا رویه های ارسال مرسولات را با دقت مطالعه نمایید . مسئولیت سلامت مرسوله ها و خسارات احتمالی به آنان اعم از نقصان ، سرقت ، آسیب و سایر از زمان تحویل درب انبار یا شرکت به حامل بار (صاحب کالا ، باربر یا پیک) به عهده خریدار (مشتری) میباشد و خریدار با قبول این موضوع حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود سلب مینماید . 
- به همکاران با سابقه چک برگشتی در سیستم بانکی یا بازار به هیچ عنوان به صورت چکی یا اعتباری خدماتی ارائه نخواهد شد .
- به هیج عنوان تا قبل از تسویه به همکاران محترم ، حواله خروج کالا از انبار صادر نخواهد شد . (حساب باز پذیرفته نمیشود)

شرکت ما با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ما قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت ما جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ما تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.

گروه بازرگانی نوروزی برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال مینماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه یا اطلاع رسانی ها را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

همکاران ما ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کنند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات این وب‌سایت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به شرکت اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه بازرگانی نوروزی را از خود سلب می‌کند.

شرکت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ما وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که وب سایت شرکت ما همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سایت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و این شرکت حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های ما ندارید، می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.
این شرکت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید. 

02166401515 - 02166966415 - 02166968002
09026025185  >>  تماس و شبکه های اجتماعی 

با آرزوی توفیق روز افزون و تندرستی 

بازخوردها